Swim to Fight Cancer Doetinchem
Op 14 september 2025 is het weer zo ver: Swim to Fight Cancer Doetinchem.
Diane Startman en 377 anderen, gaan zwemmen op recreatieplas Stroombroek bij Doetinchem om zoveel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar kanker. Dit jaar ben ik lid van team “Diehard”; en ieder teamlid zwemt 4 km. Je kunt ons helpen, hoe? Door te doneren op deze pagina. Ieder bedrag is zeer welkom en gaat rechtstreeks naar de stichting.
Kanker, vrijwel iedereen krijgt er direct of indirect mee te maken in het leven. De strijd met die rotziekte is oneerlijk en de ziekte bepaalt of je het redt of niet. Het voelt vaak zo machteloos. En toch kun je iets doen! Op 14 september duiken weer honderden Achterhoekers het water in voor Swim to Fight Cancer Achterhoek. Om geld in te zamelen voor kankeronderzoek. En heel Nederland kijkt mee, want de Swim in de Achterhoek hoort al jaren dé grote geldinzamelaars van ons land. Doe jij ook mee? Laat jij je sponsoren door familie, collega’s, vrienden en bekenden? Gaan we Samen D’RAN.
Met de opbrengsten van Swim to Fight Cancer Achterhoek wordt onderzoek naar kanker gefinancierd.
Een op de twee Nederlanders krijgt de diagnose kanker. Dat zijn er veel te veel en daarom is meer onderzoek van levensbelang. Onder ons motto ‘Love life. Fight cancer’ roepen we jou op om ook in actie te komen. Want alleen samen kunnen we toewerken naar een wereld waarin kanker geen dodelijke ziekte meer is.
Bij voorbaat hartelijk dank!
Met zwemgroet uit de Achterhoek, Diane Startman (mede eigenaar van View) en dankjewel voor de support!
Bezoek de site voor alle informatie: Swim to Fight Cancer Achterhoek | Zwem Mee en Steun Kankeronderzoek!
Nieuwsbericht: 261


